על אודות תמיר קידס

ו...כיצד הפכנו לרשת רהיטי הילדים וריהוט לבית המובילה

כמו סיפורי הצלחה רבים, גם כאן, הכל התחיל בנגרייה התל אביבית הקטנה של משפחת ברכה שהתמחותה היתה ייצור רהיטים בעבודת יד, במבחר עיצובים ייחודיים ובאיכות הגבוהה ביותר תוך מתן שירות אישי לכל לקוח. על רקע הדרישה הגוברת החליט דור ההמשך לקחת את המושכות לידיים וכך הוקמה רשת “תמיר קידס” שפועלת כבר מעל ל-20 שנים מתוך חמישה סניפים בפריסה ארצית. ועדיין… גם כיום אנחנו ממשיכים לייצר חדרי ילדים, מיטות ילדים וריהוט לבית תוך שמירה על איכות מוצר גבוהה ביותר, בקשת רחבה של עיצובים ייחודיים תוך מתן רמת שירות גבוהה ובהתאמה אישית לכל לקוח. אגב, חלק מפרטי הריהוט עדיין מיוצרים בעבודת יד כמו בנגרייה של אלפונסו (אב המשפחה).

בזכות מה הפכה תמיר קידס לרשת המובילה בישראל לעיצוב חדרי ילדים ורהיטים לבית?

כשאתם בוחרים תמיר קידס אתם קונים לא רק חדרי ילדים מעוצבים, מערכות ישיבה מהממות, פינות אוכל או חדרי שינה. אתם קונים גם רשימה ארוכה של יתרונות ותועלות שהופכות את קנייתכם למשתלמת ביותר. הנה:

 

עץ מלא – זהו כלל ברזל בתמיר קידס, כל הרהיטים מיוצרים מעץ מלא כדי להבטיח את חוזקו, עמידותו ויופיו של הרהיט שקניתם.

תקינה – כל חומרי הגלם עומדים בתקנים בינלאומיים.: העץ (מייפל, אורן, בוקיצה, בוק, בוצ’ר, סנדוויץ’…) , הפירזול (של BLUM), הצבעים של טמבור  (שאינם פולטים גזים מסוכנים ועמידים

בכל תנאי מזג האוויר לאורך שנים רבות)  ומזרני עמינח הבריאותיים. בהמשך התוכן צירפנו כמה מילים על כל אחד מהספקים הנ”ל.

עיצוב – את פריטי הרהיטים שלנו מתכננים ומעצבים אדריכלים, מעצבי פנים ומעצבים תעשייתיים שמשלבים בכל עיצוב וסגנון גם הנדסת אנוש ברמה גבוהה. כך אנחנו בטוחים שקיבלתם את הרהיט העמיד, החזק והמתאים ביותר הן לצרכים פרקטיים והן ברמת העיצוב וביופי.

התאמה אישית – לכל אחד יש את הטעם שלו, את הסגנון המועדף עליו , את גודל החדר, כמו גם

את המטרות לשמן נועד הריהוט שרכש. זו נקודה חשובה ולכן בפני כל לקוח עומדת האפשרות להתאמה אישית של מידות, גדלים, עיצובים, צבעים, סוג עץ וכדומה.

בטיחות – נקודה חשובה במיוחד כשמדובר בחדרי ילדים. ולכן, כל מיטת ילדים מגיעה עם מעקה כסטנדרט, כל מגירה או דלת ארון נסגרות ב”טריקה שקטה” למניעת פגיעה באצבעות הילדים.

אחריות ושירות – כל רהיט מגיע אליכם עם שנת אחריות מלאה. וגם לאחריה, מחלקת השירות שלנו תמשיך לעמוד לכל קריאה ולשביעות רצוכם המלאה.

כחול לבן – בחרנו לסיים בנושא זה כי מעבר ל’ציונות’ יש לו השפעה ישירה על קנייתכם. לרהיטים שלכם ‘אבא ואמא’. ה’הורים’ לא יושבים בסין ולא בשטחים, מה שמבטיח לכם כתובת לפנות אליה ולקבל מענה ראוי במיידי.

הספקים שלנו

לצורך עיצוב וייצור רהיטים לא די בבחירת העץ המשובח ביותר. רהיט זה גם צבע, כלי פירזול, מזרנים... וכדי להבטיח ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר אנחנו מקפידים לברור ולבחור רק את הספקים שמוצריהם הם "קנייה בטוחה".

כלי הפרזול של BLUM

פרזול BLUM  הינו יצרן אוסטרי הממצב וממותג כאחד הפרזולים המובילים בעולם בזכות קשת רחבה ביותר של יתרונות ותועלות שמוצריו מספקים לצרכן הסופי: פסי ייצור מושתתי הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, מגוון מוצרים רחב ביותר, מחלקת פיתוח ומחקר סופר מקצועית שעל שמה רשומים יותר מ-1000 פטנטים. BLUM מייצרת בעצמה את כל מוצריה ללא כל שימוש במיקור חוץ וזאת כדי לוודא ולהבטיח את איכות ורמת  מוצריה הגבוהה. אין פלא איפוא שמוצרי הפירזול של BLUM עומדים בדרישות התקינה הבינלאומיות המחמירות ביותר.

צבעי טמבור

מי לא מכיר את טמבור? הנתון במחקרי מצא כי 7 מכל 10 ישראלים רואים בטמבור את חברת הצבעים במובילה והאיכותית בישראל. ואכן כך. טמבור מתמחה בייצור צבעי איכות ומוצרים נלווים כמעט לכל סקטור ותחום עיסוק: רהיטים, בניין, תעופה, תעשייה, נייר וקרטון, צביעת כבישים ועוד.

רבים ממוצרי טמבור ובכללם הצבעים בהם אנחנו עושים שימוש במפעל הרהיטים שלנו נושאים את התו הירוק של מכון התקנים ומיוצרים תוך התאמה לתקני איכות הסביבה המחמירים, שנכנסו לתוקף בשנת 2010 באירופה. בשנת 2011 הוענק למפעל טמבור גבס ולכל מוצריו תו ירוק של מכון התקנים. כל מפעלי הצבע ומפעל לוחות ובלוקי הגבס נושאים תקן 14001 של איכות הסביבה.

מזרני עמינח

מאז ומעולם (לאורך 80 שנות פעילותה) עמינח מספקת את מכלול פתרונות השינה המובילים בישראל הן באיכות המוצר והן בעיצובו הבריאותי. למעשה, עמינח היא זו שהציבה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל של איכות השינה, וממשיכה להציב חדשים. די אם נציין את הפיתוח המקורי והמהפכני– “המרכז הבריאותי של עמינח” או את המותגים הכל כל מבוקשים כמו ספפה או המיטה וחצי של עמינח כדי להבין באיזו “מעצמת איכות שינה” מדובר. ואכן, כל מוצריה עומדים בתקן האיכות הבינלאומי ISO והיא אף זכתה להמלצתה של האגודה הישראלית לכירופרקטיקה. וכדי לחתום בעניין האיכות, מוצריה מבוקשים ומבוקשים גם ברחבי העולם: ארה”ב, רוסיה, קנדה אוסטרליה ועוד.

היתרונות הגדולים מהם נהנים לקוחות תמיר קידס

טיפים לקנייה בטוחה

טיפים לעיצוב החדר

חדרי ילדים מעץ מלא

צריכים עזרה?

יש לכם שאלות או צריכים עזרה עם ההזמנה? עדכנו אותנו

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות