חדרי ילדים מעץ מלא

או מעץ מתועש? מה עדיף?

אין ספק, הבחירה בחדרי ילדים מעץ מלא היא הטובה ביותר עבורכם ועבור ילדכם.
והסיבות רבות ומגוונות. מיד נגיע, אבל קודם נקודה שחשוב להעלותה כבר עכשיו. ברור שלמרכיב התקציב יש תפקיד מרכזי בכל רכישת רהיטים, ובפרט, רהיטים לחדרי ילדים. לבחירתכם שני סוגי חומרי גלם מהם עשויים מיטות הילדים, הארונות או כל פרטי ריהוט אחרים: העץ המתועש והעץ המלא. נניח את הדברים על השולחן כבר עכשיו שקוף וגלוי – רהיטים עשויים מעץ מתועש תמיד יהיו זולים יותר. אבל…

יש גורמים נוספים בבחירת חדרי הילדים שלכם, חשובים לא פחות, אותם צריך לשקלל מעבר לסוגיית העלות. הסקירה שלפניך נועדה לתת לך כלים שיסייעו לך לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורך. ונפתח בהשוואה בין שני סוגי העץ:

עץ מלא עץ מתועש

כחומר גולמי עובר העץ הטבעי תהליכי ייבוש ועיבוד שנועדו למנוע ספיחת מים, מזיקים, השפעות טמפרטורה וקרינת שמש. בסופו של תהליך מתקבלים לוחות של עץ טבעי מותאם לתעשיית הרהיטים כמו: מייפל, אורן, בוק, טיק, דובדבן, איקליפטוס ועוד.
היתרונות הבולטים – חוזק ועמידות לאורך זמן
יופיו של חומר הגלם הטבעי תחושת החום הביתי שהוא מעניק אינU מכיל כימיקלים וחומרים דליקים.

עץ מלא עץ מתועש

מדובר בלוחות עץ שנחתכו, עברו תהליכי כבישה ועיבוד עם חומרי הדבקה לשם יצירת הלוח כחומר גלם לעבודה. קיימות רמות איכות שונות החל בעץ הסנדוויץ’ היקר וכלה בסיבית הזולה שהיא בסופו של דבר עיבוד של נסורת עם חומרי הדבקה.
החיסרונות הבולטים – איכות נמוכה יחסית לעץ מלא, ספיחת מים והתנפחות (למעט MDF ירוק), עמידות לאורך זמן נמוכה וחומרי ההדבקה דליקים.

ליתרונות החוזק ועמידות העץ המלא יש משמעות רבה:
מדובר בחדרי ילדים. יותר נכון מדובר בילדים. מטבע הדברים ילדים מגלים פחות זהירות בשמירה על חפצים, משחקים וגם… כן… גם רהיטים. המיטה לא תשמש רק לשינה אלא גם למשחק וזה כולל קפיצות ושאר מעשי קונדס. כאן נכנסות לתמונה תכונות החוזק והעמידות של רהיטי ילדים מעץ מלא. מעבר לכך אל נשכח את נושא ספיחת המים (בעת שטיפת רצפה…) של העץ המתועש למול עמידות העץ המלא, ונחתום בדבקים שקיימים בעץ המתועש ובעובדת היותם חומר דליק.

עכשיו ברור מדוע תמיר קידס מייצרים רהיטי ילדים מעץ מלא בלבד

מעבר ליתרונות העץ המלא – איכות, חוזקו, עמידותו ויופי– הוספנו עוד כמה יתרונות ‘משלנו’ שהופכים את קנייתכם בתמיר קידס למשתלמת וכדאית במיוחד. ונפתח בנושא בו התחלנו את הסקירה – העלות. למרות שמדובר בחדרי ילדים מעץ מלא עדיין, קשת המחירים שאנחנו מציעים תחרותית, אטרקטיבים ומתאימה לכל כיס. רגע לפני שעוברים לגלריות חדרי הילדים מעץ מלא (לינק…) חשוב לדעת:

  • עיצוב ותכנון הרהיטים לחדרי הילדים נעשה ע”י אדריכלים ומעצבי פנים שמשקללים
    נתונים כמו התאמת עיצוב חדר הילדים לגודל החדר, לצורתו ולמאפייני השימוש תוך
    ניצול פרקטי של חלל החדר באופן האופטימלי.
  • באפשרותכם להזמין כל דגם, פריט או מערכת ריהוט בהתאמה אישית לטעמכם, לסגנון המועדף עליכם ובכל מידה.
  • כל מיטות הילדים מגיעות כסטנדרט עם מעקה בטיחות. כל המגירות ודלתות הארונות נסגרות ב’טריקה שקטה’ למניעת פגיעה באצבעות.
  • חומרי הגלם האיכותיים ביותר זה לא רק העץ המלא אלא גם כלי הפירזול של BLUM וצבעי טמבור שעומדים בתקנים הבינלאומיים המחמירים.
  • ונחתום בנושא הבריאותי והנוח. בתמיר קידס משתמשים אך ורק במזרני עמינח הבריאותיים. יש דברים, כמו בריאות ונוחות שאנחנו לא מתפשרים בהם.

תמיר קידס עיצוב חדרי ילדים ונוער

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות