רהיטים לילדים מעץ מלא

זו לא רק הבחירה ה"טבעית" אלא גם הבחירה הנכונה והמשתלמת ביותר.

עץ מלא כחומר גלם מצטיין בתכונות הבאות: חוזק, עמידות מוצר לאורך זמן, יופי, עיצוב, תחושת ‘חום של בית’, ואפילו בריאות, שכן רהיטים לילדים מעץ מלא אינם מכילים כימיקלים כלל. רגע לפני שמזמינים רהיטים ובפרט כשמדובר בחדרי ילדים, כדאי להקדיש כמה דקות לקריאת המאמר שמגיש מידע חשוב להחלטת הקניה שלכם ולתמורה בעד כספכם. הרי לא בכל יום קונים ריהוט לחדרי ילדים.

נפתח נקודה מאד חשובה שיש לשקלל:

מדובר בחדרי ילדים. מעבר לפרקטיות של פרטי הריהוט (איחסון בגדים/משחקים משטחי עבודה להכנת שיעורים, השפעת המגע במים בעת שטיפת הרצפה על הרהיט וכדומה), ומעבר לעיצוב וליופי – צריך לזכור – מדובר בילדים. הם פחות זהירים בכל הנוגע לשמירה על הרהיטים, מה לעשות, ככה זה ילדים. פעמים רבות הרהיטים הם חלק מהמשחק וזה כולל גם קצת מעשי השתובבות והשתוללות (קפיצות על המיטות למשל כאילו היו טרמפולינה). ברור מכאן שלעמידות רהיטי הילדים ולחוזק החומר ממנו הם עשויים יש משמעות קריטית בבחירתם. זו גם אחת הסיבות המרכזיות מדוע בתמיר קידס כל חדרי הילדים מעץ מלא.

בואו נעשה סדר ב’משפחה’

כדי שיהיה לכם קל יותר לבחור

סדר במשפחה? כן, הכוונה היא למשפחות העצים, סוגיהם, שיטות העיבוד והשפעתן של כל אלה על איכות המוצר והתאמתו לשימוש שלשמו נועד.

משפחת העץ המתועש – מדובר בלוחות עץ שנחתכו, עברו תהליכי כבישה ועיבוד עם חומרי הדבקה לשם יצירת הלוח כחומר גלם לעבודה. קיימות רמות איכות שונות – החל בעץ הסנדוויץ’ היקר וכלה בסיבית הזולה שהיא בעצם עיבוד של נסורת עם חומרי הדבקה ואשר חסרונה הגדול הוא עמידות נמוכה בפני רטיבות. בוודאי שמעת או יצא לך להכיר את המושג mdf. תהליך הכנתו כולל: סינון, ייבוש, שיטוח חומר הגלם בתבניות ודחיסה בלחץ גבוה. מגרעתו הגדולה של לוח זה – ספיחת מים והתנפחות.

 

משפחת העץ הטבעי – מה שאנחנו קוראים לו עץ מלא. סוגי העצים במשפחה זו רבים ומגוונת ולכל אחד יש את התכונות הבולטות שלו. כל סוגי העצים הטבעיים עוברים תהליכי עיבוד – שימור למניעת ספיחת מים, מזיקים, השפעות טמפרטורה וקרינת שמש ותהליך ייבוש – טבעי או מלאכותי – מאחר ועץ טבעי מכיל רמת נוזלים גבוהה בין שכבות העצה שלו. הנה כמה מסוגי העצים בשימוש תעשיית הרהיטים:

אורן – עץ רך שמיועד בעיקר לרהיטים להרכבה עצמית

מייפל (אדר) – עץ קשה, חזק ובעל look מרשים נוח לעיבוד, נפוץ ביותר בייצור רהיטים

אגוז (לבן או שחור) – עץ קשה מעולה לתעשיית הרהיטים

אלון – עץ קשה, חזק  בגווני חום

איקליפטוס – עץ קשה רווי בשמן אתרי מתאים לתנאי מזג אויר קשים

ארז – עץ רך, גוון אדמדם, אינו נצבע בקלות

בוקיצה – עץ קשה בעל גמישות גבוהה בצבעי חום בהיר עד חום כהה

טיק – עץ קשה באיכות גבוהה, רווי בשמן אתרי שמאריך את עמידותו בפרט בתנאי רטיבות.

רהיטי ילדים מעץ מלא של תמיר קידס הבחירה ה"טבעית".

ליתרונות החוזק ועמידות העץ
המלא יש משמעות רבה:

מדובר בחדרי ילדים. יותר נכון מדובר בילדים. מטבע הדברים ילדים מגלים פחות זהירות בשמירה על חפצים, משחקים וגם… כן… גם רהיטים. המיטה לא תשמש רק לשינה אלא גם למשחק וזה כולל קפיצות ושאר מעשי קונדס. כאן נכנסות לתמונה תכונות החוזק והעמידות של רהיטי ילדים מעץ מלא. מעבר לכך אל נשכח את נושא ספיחת המים (בעת שטיפת רצפה…) של העץ המתועש למול עמידות העץ המלא, ונחתום בדבקים שקיימים בעץ המתועש ובעובדת היותם חומר דליק.

קריאת הסקירה המתומצתת על משפחות העצים ותכונותיהם מבהירה היטב מדוע בחרנו להשתמש בכל סוגי הרהיטים שאנחנו מייצרים ובמיוחד בחדרי הילדים – בעץ מלא. אל הסיבות ה”טבעיות” – איכות העץ, חוזקו, עמידותו ויופיו – הוספנו עוד כמה יתרונות ‘משלנו’ שהופכים את קנייתכם בתמיר קידס למשתלמת וכדאית במיוחד:

כל חדרי הילדים וכל מיטות הילדים – מעץ מלא. הראשונים בתהליך הייצור הם אדריכלים, מעצבים תעשייתיים ומעצבי פנים כשלפניהם שלוש משימות:

  • התאמת עיצוב חדר הילדים לגודלו, לצורתו ולמאפייני השימוש של ילדים בהתאם

לגיל תוך ניצול פרקטי של חלל החדר באופן האופטימלי.

  • דאגה לבטיחות הילד. כל מיטות הילדים מגיעות כסטנדרט עם מעקה בטיחות.

כל המגירות וכל דלתות הארונות נסגרות ב’טריקה שקטה’ למניעת פגיעה באצבעות.

  • חומרי הגלם האיכותיים ביותר – כדוגמת השימוש הגורף בעץ מלא – נועדו להבטיח

את עמידות הרהיטים לאורך שנים וכמובן שחומר גלם זה עדיף כשמדובר בבריאות

הילדים. ואם כבר בבריאות עסקינן –  המזרנים יהיו תמיד מזרני עמינח הבריאותיים,

הצבעים צבעי טמבור וכלי הפירזול של BLUM, כל השלושה נושאים תווי תקן בינלאומיים.

  • ויש כמובן את עניין העלות – אולי ישמע מפתיע אבל למרות השימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובעץ מלא שעלותו גבוהה משמעותי מעץ מתועש, המחירים שלנו
  • אטרקטיביים ומתאימים לכל כיס. שווה לבדוק בגלריות שלנו. הנה הן לפניך:

מיטות ילדים ונוער

חדרי ילדים מעוצבים

גלריית הריהוט לבית

אהבת את המאמר הזה?

שיתוף ב facebook
שתף ב- Facebook
שיתוף ב twitter
שתף ב- Twitter
שיתוף ב linkedin
שתף ב- Linkdin
שיתוף ב pinterest
שתף ב- Pinterest

השאר תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות