ארונות לחדרי ילדים

אנחנו יודעים מה החלום הכי גדול שלכם בקשר לארון בחדר הילדים שלכם: שאפשר יהיה להכניס בו פשוט ה-כ-ל, נכון?

כל אמא צריכה להתמודד עם כמה שנוכחות ילדים מעלה מאוד את מספר החפצים. נכון, יש גם ספריה וכוורת ואולי גם שידת מגירות בחדר – ובכל זאת, ילדים צריכים ארון מספיק גדול, כי איכשהו יש לנו פשוט המון דברים לאחסן שם.
אז אנחנו לוקחים את החלום הזה צעד אחד קדימה ואנחנו נותנים לכם ארונות שלא רק יש בהם הרבה מקום לאיחסון כל הדברים שלכם – הם גם עשויים עץ מלא ויהיו עמידים וחזקים, בדיוק כמו שאתם צריכים. אתם יכולים להעמיס בארונות שלנו בגדי חורף, בגדי מעבר, בגדי קיץ, לתלות הרבה בגדים בנוחות, למלא את המגירות כאוות נפשכם.
מידות הארונות שלנו ניתנות לשינוי. אנו ממליצים לכם לנצל את מקסימום המרחב שיש לכם עבור הארון בחדר הילדים שלכם, ואנו יכולים לייצר לכם את הארונות לפי המידות המדוייקות שמתאימות אצלכם בבית, ועדיין לשמור על העיצוב המיוחד שתוכנן עבור אותו ארון.
מגוון העיצובים של הארונות הוא רחב, כך שכל אחד יכול למצוא שם את טעמו. יש לנו ארונות בקו נקי ומודרני, ארונות בסגנון כפרי ורך – יותר מעוטר או פחות – יש כהים ויש בהירים. ניתן להתאים לכל חדר.
אנחנו מעניקים לכם 5 שנות אחריות על הארונות שלנו משום שאנחנו יודעים מה הם שווים! כשעובדים עם חומרים איכותיים – מקבלים רהיטים טובים. המדפים חזקים, הדפנות חזקות. היות ובארון בגדים יש שימוש בכל עומד המדף ובמיוחד בחדר ילדים יש איחסון רב של חפצים – משך זמן האחריות הוא חשוב ביותר עבור הצרכן.
גם בנוגע לצבעים וציפויים חיצוניים אנו לא מתפשרים על איכות ועמידות. כל הארונות בתמיר קידס צבועים בצבע בריא של טמבור. את חלקם ניתן להזמין מראש באיזה צבע שבוחרים מתוך מניפת הצבעים הבריאים של טמבור.
במיוחד עבור הילדים הקטנים יותר, יש לנו מגירות עם אפשרות ל”טריקה שקטה”. זהו מנגנון שפועל כאשר המגירה נסגרת, על מנת למנוע מחיצה של אצבעות הילדים. המגירה נעצרת מספר סנטימטרים לפני הסוף ואז נסגרת לאט, כך שהילדים שלכם בטוחים ואפשר לקנות להם בלב שקט ארון עם מגירות תחתונות.
בתמיר קידס אנחנו עושים עבורכם את הארונות הנוחים ביותר, החזקים ביותר והבריאים ביותר עבור הילדים שכם – והם באים גם במבחר יפה של עיצובים, רק תבחרו!

מיטות ילדים ונוער

חדרי ילדים מעוצבים

גלריית הריהוט לבית

אהבת את המאמר הזה?

שיתוף ב facebook
שתף ב- Facebook
שיתוף ב twitter
שתף ב- Twitter
שיתוף ב linkedin
שתף ב- Linkdin
שיתוף ב pinterest
שתף ב- Pinterest

השאר תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות