חדרי ילדים מעץ מלא

תמיר קידס גאה להציג בפניכם את קולקציית חדרי הילדים מעץ מלא. יש לנו כל מה שתוכלו לבקש: חדרים לבנים, חדרים לבנות, חדרים מעורבים, בכל הצבעים והשילובים. אפשרויות העיצוב שלנו הן למעשה אינסופיות, כך אנחנו יכולים להגשים לכם את כל החלומות.
כאן חשוב לנו לספר לכם מה זה בעצם עץ מלא, ומה היתרונות האדירים שלו. אנחנו לא מתפשרים על הכי טוב – כי אנחנו רוצים לשמור על שביעות רצונכם מהרהיטים לאורך הרבה זמן, ואנחנו רוצים שהילדים שלכם יהנו מכל רגע וגם יהיו בטוחים.

מהו עץ מלא, ובמה הוא שונה מעץ מעובד?

עץ מלא אומר שהנגרות כולה מבוססת על לוחות עץ, או כיחידות עצמאיות או בצורה של עץ לבוד – שבנוי מלוחות של עץ דקיקות דבוקות אחת על השניה, מה שנקרא “סנדוויץ’. כלומר, אין פה שימוש בשאריות של עץ או נסורת דחוסה אלא בלוחות של עץ אמיתי. עץ לבוד הוא למעשה הצורה החזקה ביותר של עץ טבעי היות והשילוב של פלטות עץ טבעי עם דבק יוצרות אחידות וחוסן כלפי נוזלים ושינויי מזג אויר. שימו לב שבתחום המטבחים למשל, מטבח שנחשב איכותי יהיה תמיד מיוצר מסנדוויץ’, או אם הוא לא איכותי – תראו שרק את הארון שעליו עומד הכיור עושים מסנדוויץ’. זה בא להמחיש לכם שעץ לבוד הוא העץ החזק והעמיד ביותר.
רהיט מעץ מלא יהיה כבד יותר מרהיט מקביל העשוי עץ מעובד. חדרי ילדים מעץ מלא מחזיקים לאורך זמן ארוך יותר, ונשארים איכותיים וטובים לשימוש לשנים רבות. הילדים שלכם יקפצו עליהם ויעשו ככל העולה על רוחם – ועדיים אחרי שנים של שימוש תוכלו למכור אותם או להעביר הלאה לשימוש של הילד הבא והרהיט יהיה במצב מצוין.
רהיטים מעץ מלא אינם רגישים למים, כמו רהיטים אחרים. מים גורמים להתנפחות  והתקלפות הציפוי של רהיטים שעשויים עץ מעובד וקל. כמו כן, ריהוט עץ מלא יהיה עמיד וחסין יותר לפגיעות של מזיקים או נמלים, בגלל המבנה הדחוס של החומר.
כשאתם באים לתמיר קידס כדי לבחור לכם חדר ילדים – אתם מקבלים את כל הטוב שניתן לקבל עם החדר: את העץ המלא והאיכותי שאנחנו עובדים איתו, את הפירזול המעולה והבטיחותי עבור ילדיכם, את הציפויים והצבעים הבריאים של טמבור, את ה-5 שנים של אחריות מלאה על כל מה שאתם קונים, ומעל הכל – אתם לארץ האפשרויות הבלתי נגמרות מבחינה עיצובית, ונוכל להתאים כל דגם מהקולקציה שלנו לכל חלום שיש לכם. בואו ותראו בעצמכם.

מיטות ילדים ונוער

חדרי ילדים מעוצבים

גלריית הריהוט לבית

אהבת את המאמר הזה?

שיתוף ב facebook
שתף ב- Facebook
שיתוף ב twitter
שתף ב- Twitter
שיתוף ב linkedin
שתף ב- Linkdin
שיתוף ב pinterest
שתף ב- Pinterest

השאר תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות