מיטות ילדים

כל אמא וכל אבא רוצים שהילד שלהם ישן טוב. במיוחד בגילאים הקטנים, אנחנו רוצים שהם ישנו בנוחות, במזרן שיהיה בריא עבור הגב שלהם, שיהיה להם מרווח על המיטה, שהמצעים ינעמו להם וגם שתהיה הגנה מהרטבה. אנחנו רוצים לדעת שאם הם מגרדים את הצבע של המיטה אז הוא לא רעיל עבורם. אנחנו רוצים לוודא שלא יפלו מהמיטה. כל המחשבות האלה מטרידות אותנו – ובנוסף אנחנו רוצים עיצוב יפה ואנחנו רוצים לתת להם מה שאנחנו לא קיבלנו – את חדר החלומות שלהם ואת המיטה הכי הכי מקסימה שיש.
המחשבות שלכם איתנו, כל הזמן, ואנו מחויבים להן מרגע התכנון של מיטות הילדים שלנו ועד לרגע שהם מורכבות בשלמותן אצלכם בבית, וגם אחר כך! אנו מחויבים לשירות לקוחות שיוודא שתמיד תהיו מרוצים.
מיטות הילדים של תמיר קידס מתוכננות ומעוצבות על ידי אדריכלים, מעצבים תעשייתיים ומעצבי פנים. הנדסת אנוש, בטיחות, בריאות ונוחות הן אבני הדרך שלנו בתכנון וייצור המיטות.
אנו מזכירים לכם שהנגרות שלנו מבוססת על עץ מלא, עבודה מדוייקת ונקייה עם עץ איכותי שעומד בתקנים המחמירים ביותר. אנחנו לא מתפשרים על כך מפני שמדובר בילדים שלכם.
מגוון העיצובים של המיטות שלנו יענה על כל צורך. יש עיצובים בהירים,מתוקים ומעוטרים לילדות שרוצות מיטה של נסיכה. יש עיצובים עם קוים ישרים, כהים יותר, משולבים בקוים נקיים ובעלי מראה מודרני עבור בנים שרוצים מיטה שאפשר להשויץ בה. יש מיטות עם מיטת חבר נפתחת ומגירות, ויש כאלה על ארבע רגלים. יש מיטות עם גב עץ ויש כאלה עם גב מרופד. יש אפשרות למגן מיטה (קרש שמניחים על צד המיטה שמונע נפילה) כמעט לכל הדגמים. כפי שאתם מבינים, מגוון האפשרויות הוא גדול. אתם יכולים לבחור איזה צבע שאתם רוצים ואיזה דגם שאתם רוצים. אנחנו נעזור לכם להתאים את המיטה המושלמת לחדר שלכם בבית.
המיטות שלנו מגיעות עם מזרן מעולה ונוח בעובי של 10 ס”מ כלול במחיר המיטה. יחד עם זאת, יש לכם אפשרויות לשדרוג המזרן, הם מפורטות לכם בעמוד של כל מיטה.
על המיטות שלנו תקבלו חמש שנות אחריות, משום שהן חזקות ואיכותיות. המיטות בנויות עץ אורן חזק וצבועות בצבעים הבריאים של טמבור.
בואו לבחור את המיטה הכי הכי בשביל הילד או הילדה שלכם. הם ישנו על מיטה מעולה ויהיו מבסוטים, וגם אתם תוכלו לישון בשקט.

מיטות ילדים ונוער

חדרי ילדים מעוצבים

גלריית הריהוט לבית

אהבת את המאמר הזה?

שיתוף ב facebook
שתף ב- Facebook
שיתוף ב twitter
שתף ב- Twitter
שיתוף ב linkedin
שתף ב- Linkdin
שיתוף ב pinterest
שתף ב- Pinterest

השאר תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות